• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

NAUTA da CNR Avrasya Boat Show ile dünyaya açılıyor

Dünyanın en büyük iki tekne ve yat fuarından biri 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat - 01 Mart 2020 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde binlerce deniz severi buluşturmaya hazırlanıyor.
 
 
CNR Avrasya Boat Show'un 85 bin metrekarelik fuar alanında, dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markalarının yanı sıra NAUTA Marin gibi yerli üretimin gururu tekneler de görücüye çıkacak. NAUTA 6.20 (60 HP SUZUKİ motor ile) ve NAUTA 7.80 (200 HP SUZUKİ motor ile) modelerinin dünya lansmanını CNR Avrasya Boat Show'da yapacak olan Akersan Denizcilik, sektörde 22 yıllık bir tecrübeye sahip. Akersan'nın zevkli tasarım, güçlü teknoloji ve kaliteli üretimle geliştirdiği NAUTA 6.80 (80 HP YANMAR motor ile), deniz, göl ve nehir gibi suyun olduğu her yerde kullanılma özelliği ile fark yaratıyor.
 
 
 
Sadelik, estetik ve mükemmelliğin buluştuğu NAUTA serisi, üretiminde kullanılan vakum infüzyon ve RTM (çift kalıp) teknolojisi sayesinde segmentinin en iddialıları arasında yer alıyor. Merakla beklenen yeni modellerinin tanıtımını ilk kez CNR Avrasya Boat Show'da sergileyecek olan NAUTA dengeli ve geniş kullanım alanı ile de göz dolduracak.
 
 
Aileniz ve sevdikleriniz ile güvenle kullanabileceğiniz gezi, balık, günü birlik ya da keyifli uzun seyahatler yapabileceğiniz tekneler için CNR Avrasya Boat Show'u takviminize not etmeyi unutmayın!