• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

İtalyan tasarımcısı Pininfarina imzalı yatlar dikkat çekti

Denizin Çağrısı CNR Avrasya Boat Show, deniz hayranlarını aradıkları tekneye ve ekipmanla buluşturmaya devam ediyor! 
 
Amerika’nın büyük markalarından Schaefer Yachts, artık Avrupa piyasasına açılıyor; çıkış noktasını Türkiye ve distribütörünü ise Sofi Yacht olarak belirledi. 
 
 
PININFARINA tasarımlarını da kullanan ve 8-25 metre arası Amerikan tipi performans teknelerinin dizayn ve inşasında global liderlerden biri olan Schaefer Yachts, Güney Amerika’nın en büyük ve teknolojik tersanesidir. Yaklaşık 30 yıldır yatçılık sektörünü domine eden ve yüksek kalite standartlarını koruyan marka, şimdiye kadar sadece ana marketi olan ABD, Güney Amerika ve Avustralya bölgesine 3600’e yakın tekne teslim etmiştir ve hala yılda 200 adetin üzerinde tekne üretmektedir.
 
5/10 yıl gövde, 2 yıl da genel garanti veren Schaefer Yachts, sadece karinayı değil teknenin her yerini vakum infüzyon teknolojisi ile ürettiği için müşterilerine sağlamlığı yüksek, yakıt tüketimi düşük ve %30 daha hafif olan yatlar sunmaktadır. Ayrıca, tüm tekneler 5-eksen CNC makinesi ile modellendiği ve tek parça kalıptan çıkarıldığı için, yüzey kalitesi çok yüksek ve osmoz riski sıfırdır.