• 16.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 19-27 Şubat 2022
Kalan Süre

Haberler

Denizcilik Dünyası 19 Şubat’ta Buluşuyor

Her yıl kesintisiz olarak, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nin, 85 bin metrekarelik sergi alanında, 3500’den fazla deniz aracını misafir eden CNR Avrasya Boat Show, 19 Şubat 2022’de açılacak. Dünyanın dört bir yanından deniz meraklılarını ağırlayacak olan fuarda, yerli ve yabancı en prestijli markalar ürün, ekipman ve hizmetlerini sergileyecek.

 

CNR Holding ve YATED tarafından organize edilecek olan CNR Avrasya Boat Show, mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da ilgi görecek. Her bütçeye uygun deniz araç ve malzemesinin bulunacağı Avrasya Boat Show, katılımcı firmaların yanı sıra Türk denizciliğinin gelişmesine önemli katkılar sağlayacak.

 

Dünyanın en büyük ikinci denizcilik fuarı özelliğini de taşıyan CNR Avrasya Boat Show, kamp, karavan ve doğa tutkunları için düzenlenen ilk fuar organizasyonu Camp & Caravan İstanbul Fuarı ile eş zamanlı hayata geçirilecek. Fuar, 2021 yılında da birbirinden renkli etkinlikleri ile hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak.