• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

Karada yapılan dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’un 13’üncüsü 10-18 Şubat 2018 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de!

Karada yapılan dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’un 13’üncüsü 10-18 Şubat 2018 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de binlerce deniz severi buluşturuyor. Dünyanın dört bir yanından ciddi alıcıları ağırlayacak olan CNR Avrasya Boat Show’un 85 bin metrekarelik fuar alanında, 400’den fazla tekne, süper yat, mega yat ve yelkenli markasının yanı sıra profesyonel ve amatör denizcilik sektörüne ait tüm aksesuar ve ekipmanlar da görücüye çıkarılacak.CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DENTUR (Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği) işbirliği ile düzenlenecek CNR Avrasya Boat Show - 13. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İMEAK Deniz Ticaret Odası ve KOSGEB destekleriyle gerçekleşecek.


Princess ile olağanüstü deneyimleri CNR Avrasya Boat Show’da yaşayın


Yatınız sizin bir uzantınız, yaşam biçiminizin bir ifadesidir. İleriye dönük düşünce anlayışıyla müşterisine özel tasarlanan her Prenses Yachts ile ister uçsuz bucaksız denizlerde, ister eşsiz körfezlerde demirlemiş olun olağanüstü deneyimler yaşarsınız.Kurulduğu 1965 yılından bu güne kadar, eşsiz imalat tekniklerini titizlikle birleştirerek 17.000’den fazla yat üreten Princess Yachts, 2.000’e yakın çalışanıyla kendi alanında dünyanın en büyük firmalarından biri konumunda. Princess Yachts; birbirinden değerli ve yeni ürünlerini, Türkiye’nin en büyük tekne şovu olan CNR Avrasya Boat Show’da görücüye çıkaracak.


Teos Marina her yıl olduğu gibi bu yıl da CNR Avrasya Boat Show’da


İzmir Seferihisar’da hizmet veren Teos Marina, yeni vizyonuyla bölge halkı ve denizciler için vazgeçilmez marinalardan biri haline geldi.CNR Avrasya Boat Show’un değişmez katılımcılarından olan Teos Marina, yeme içme ve alışveriş imkanlarının genişlediği AVM kısmı, kültür merkezi ve sanat galerisindeki kültürel ve sanatsal aktiviteleri, yarışlar ve buluşmalarla zenginleşen denizci aktiviteleri ile marina kısmını oldukça hareketlendirdi.