• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

Teos Marina CNR Boat Show için hazır

Türk denizcilik söktürüne uluslararası boyut kazandıran ve düynanın en önemli markalarını aynı çatı altında toplayan CNR Avrasya Boat Show için Teos Marina hazırlıklarını tamamladı.
 
 
Teos Marina, CNR Avrasya Boat Show’un Hall 2’deki standında İzmir bölgesini, Sığacık’ın eşsiz güzelliklerini ve Teos Marina’nın hizmetlerini tanıtarak, hem bölgeyi daha önce ziyaret etmemiş olan yatçılarla tanışacak, hem de Teos Marina Ailesine katılmış olan müdavimleri ile buluşacak. Ayrıca Teos Marina’nın stantta ziyaretçileri çok sayıda sürpriz de bekliyor.
 
 
Son dönemde sunduğu kaliteli hizmetler ve düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettiren, İzmir’in yanı başındaki liman Teos Marina; 2019 yılında da ziyaretçilerine eşsiz bir marina deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.
 
Teos Marina’nın; İzmir merkeze, havalimanına, Yunan adalarına, temiz ve sakin koylara yakınlığı, tarih, sanat ve doğal yaşamla iç içe atmosferi ve her mevsim düzenlenen seminer, konserlerle ziyaretçilerine birçok avantajı bir arada sunduğunu söyleyen Marina Genel Müdürü Faruk Günlü, sizleri Sığacık’ı keşfeçağırıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi Teos Marina standını ziyaret eden ziyaretçileri kazançlı kılacak sürprizler de bekliyor.
 
 
 
Aralarında Teos Marina gibi denizcilik söktörün en önemli kuruluşlarının yer aldağı fuar, binlerce deniz severi 23 Şubat - 3 Mart 2019 tarihleri arasında 14'üncü kez CNR Expo Yeşilköy’de buluşturacak. CNR Avrasya Boat Show her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya denizcilik sektörünün önde gelen 1500'ün üzerinde markasına ev sahipliği yapacak.
 
85 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarda; yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, jet skiler, ribler, flyboard, kano, şişme bot, ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.