• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

CNR Avrasya Boat Show bu yıl daha renkli geçecek!

Kategorilerinde en iyilerinden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilendiği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer aldığı fuarı, yurtdışından da oldukça yoğun deniz sevdalısı ziyaret edecek.  
 
 
Denize aşık olanların yoğun ilgi gösterdiği CNR Avrasya Boat Show bu yıl her zamankinden daha renkli geçecek. Birbirinden değerli ve özel tasarımlı teknelerin yanı sıra deniz aşıklarının her konuda ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri fuar, hemen her kategoriden alıcıya hitap ediyor. Dünya markası milyonlarca euroluk mega yatların birbirleri ile yarışacağı fuara ziyaretçi ilgisi oldukça yoğun olacak. Fuar; yerli ziyaretçilerin değişmez adresi olmasının yanı sıra yabancı ziyaretçi ve katılımcıların da cazibe merkezi konumunda.  
 
 
Tırmanma duvarı Avrasya Boat Show’u renklendirecek
CNR Expo Hayata geçirdiği başarılı fuarlara, sayısız etkinlikler ekleyerek fuarcılık sektörünü renklendiren CNR EXPO, Avrasya Boat Show için tam donanımlı ekipmanları ile hizmet verecek özel tırmanma duvarı kuruyor. Kaliteli malzeme kullanılarak 7 metre yüksekliğinde inşa edilen tırmanma duvarı, uzman eğitmenler eşliğinde genç ve genç kalanlara tırmanış eğitimi verecek.  
 
 
Deniz tutkunlarının her yıl merakla beklediği “CNR Avrasya Boat Show - 11. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı; 11-19 Şubat 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.   
 
 
CNR Avrasya Boat Show; 11. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı; Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) işbirliği ile düzenlenmekte, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İMEAK Deniz Ticaret Odası ve KOSGEB destekleriyle gerçekleştirilmektedir.