• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

Tekneler Şubat 2020'de karaya çıkacak!

Dünyanın en büyük iki tekne ve yat fuarından biri olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce deniz severi buluşturmaya hazırlanıyor!

Dünyanın dört bir yanından ciddi alıcıları ağırlayacak olan CNR Avrasya Boat Show’un 85 bin metrekarelik fuar alanında, üstün performanslı, şık dekorasyonlu ile dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markası bir araya gelecek.  Fuarda, ithal ve yerli üretim megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticilerinin de aralarında olduğu, denizcilik sektörüne dair her şey yer alacak.


Hedef %30 Daha Fazla Ticaret

Şubat ayında hem ziyaretçi hem satış rekoru kıran CNR Avrasya Boat Show 2019, 9 gün süren fuar boyunca getirdiği nitelikli yerli ve yabancı alıcıları misafir etti. Fuar esnasında 230 milyon dolarlık sıcak satış gerçekleşirken 600 milyon dolarlık da ticaret hacmine ulaşıldı. 


Geçen seneki anket sonuçlarına göre fuara gelen ziyaretçilerin %73’ünün profesyonel alıcı olduğu fuara daha fazla sektör meraklısının gelmesi bekleniyor.


Yat sahipleri, geleceğin süper yat alıcıları veya kiracıları, yatçılık ve lüks endüstrilerindeki karar alıcıları superyacht yaşam tarzının özünü kutlamak için CNR Avrasya Boat Show 2020’ye davet ediliyor.

En iyi rotalar, en prestijli marinalardan, en güvenilir koylar

Denizcilik sektörünün en kapsamlı ve en büyük buluşması CNR Avrasya Boat Show 2020, deniz tutkunlarına alternatif rota önerileri sunmanın yanı sıra limanları ve marinaları keşfetme imkanı da sağlıyor. Deniz severlere bir sonraki rüya tatillerinde rehberlik edecek acenteler, tekne sahiplerine en güzel deneyimi yaşatmak için tecrübelerini ziyaretçilerle paylaşacak.
Siz de CNR Holding’in uluslararası networkünü kullanarak yeni iş bağlantıları kurmak ve iş hacminizi genişletmek istiyorsanız, Türkiye’nin en prestijli ve en renkli organizasyonunda yerinizi hemen ayırtın!