• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

SEABOB en yeni teknolojileri ile CNR Avrasya Boat Show’a geliyor

Su sporu aracı Seabob, çevre dostu, elektrikli ve yüksek performanslı motor özelliği ile deniz severlerin vazgeçilmezi olarak CNR Avrasya Boat Show’a geliyor. Seabob’un motor ünitesi yüksek kaliteli karbon parçalar, dayanıklı seramik kaplama ve tuzlu suya karşı dayanıklı metal kullanılarak üretiliyor.


Her vitesinde mutlak uzaklığı ve saf özgürlüğü yaşatan Seabob’un sürüş kademeleri arasındaki müthiş itme kuvveti, sürücüsüne kıyaslanamaz bir hareket kabiliyeti sağlıyor.


Elektronik kumanda paneli üzerinden kişisel ayarlamalar yapılarak 40 metre derinliğe kadar dalış yapma imkanı da veren Seabob, emniyet şalteri, seçilen dalış derinliğinden daha derinlere dalınmasını kesin bir şekilde engelliyor.


Seabob’un en yeni modellerinin de sergileneceği, dünya denizcilik sektörünün en büyük 2. fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DENTUR işbirliği ile 10-18 Şubat 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi ve denizciliğin merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenleniyor.