• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

Amatör Denizcilerde CNR Avrasya Boat Show’da

Denizcilik alanında karada yapılan dünyanın en büyük iki fuarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’un onbirincisi 11-19 Şubat 2017 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de binlerce amatör ve profesyonel deniz severi buluşturuyor.  
 
 
CNR Expo Denizcilik sektöründe dünya markası olan milyonlarca euroluk dünyanın en iddialı mega yatların ve yelkenlilerin yanı sıra her türlü teknenin sergileneceği CNR Avrasya Boat Show amatör denizcilerin de yoğun ilgisini görecek. Amatör denizciler kendi bütçelerine ve meraklarını uygun ürünün yanı sıra denize dair aradığı her şeyi CNR Avrasya Boat Show’da bulacak. Fuarda amatör balıkçılık malzemeleri, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, şişme bot, jet ski gibi denizcilik sektörünü ilgilendiren her türlü donanım aynı çatı altında sergilenecek.  
 
 
CNR Avrasya Boat Show; 11. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı; Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) işbirliği ile düzenlenmekte, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İMEAK Deniz Ticaret Odası ve KOSGEB destekleriyle gerçekleştirilmektedir.