• 17.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 14-18 Haziran 2023
Kalan Süre

Haberler

FS 40 Coupe Avrupa’da ilk kez sergilendi

Dünyanın en büyük ikinci denizcilik fuarı CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat’ta, 15’inci kez kapılarını açtı. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuara, Türk denizciliğine 40 yıldır hizmet veren Mursan da, en iddialı SanBoat modelleri ile geldi. Yerli üretici Mursan’ın ülkemizde ve Avrupa’da merakla beklenen modeli FS 40 Coupe, ilk kez Cnr Avrasya Boat Show’da sergilendi.
 
 
Özgürlüğü denizlerde arayan herkesin vaz geçilmezleri arasına girmeyi hedefleyen FS 40 Coupe, evindeki konforu teknesinde de 4 mevsim boyunca kesintisiz olarak yaşamak isteyenlerin ilk görüşte tutkuyla bağlanacağı bir motor yat.. Firmanın daha önce ürettiği tüm modellerindeki alışılagelmiş zarafet ve kullanım kolaylıklarının, şaşırtıcı standart aksesuar listesi ile birleştiği FS 40; tipik bir hafta sonu aile teknesinden çok daha fazlasını sunmayı hedefleyerek dizayn edildi.
 
 
FS 40; hareketli elektrikli platform, sürgülü pilot çıkış kapısı, Saint Gobain Venus Grey borda camları, havuz barbeküsü ve elektrikli salon cam tavanları gibi standart olarak sunulan eşsiz, estetik ve akılcı çözümleriyle oldukça iddialı.