• 14.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 22 Şubat-3 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

Bodrum Standı tüm Bodrum severleri bekliyor

Bodrum Ticaret Odası, Ege Yat, Roda Yat, Ada Yat, Riva Yat, Ark Yat, Kobra Yat, Salmakis Yatçılık ve Tiger Yachts” firmaları ile dünyanın en büyük 2. Boat Show’u olan CNR Avrasya Boat Show Fuarı'na katılıyor.


10-18 Şubat tarihleri arasında İstanbul CNR Expo, Yeşilköy’de düzenlenecek olan “CNR Avrasya Boat Show – 13. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı” için planlamalara aylar önce başlayan BODTO, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) desteği ile Bodrum standını hazırlamaya başladı. Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 10 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek stand açılış kokteyline tüm Bodrum severleri davet ettiğini açıklarken, bu sene 1. holde yer alarak fuardan daha çok verim almayı hedeflediklerini belirtti.


T.C. Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 10-18 Şubat tarihleri arasında CNR Expo, Yeşilköy’de düzenlenecek olan “CNR Avrasya Boat Show –Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarına” 1 numaralı holde BODRUM standı ile katılacaklarını açıkladı. Bünyelerinde 6 firmanın stand açacağını ve 2 firmanın da tekne sergileyeceğini bildiren BODTO Başkanı “Yat imalat sektörü Bodrumumuzun can damarı, bu bizim tarihimiz kültürümüz. Bu kültürü ve geleneği korumak için çabalayan insanlara destek olmakta bizim görevlerimiz arasında. Bu fuarda stand açmamıza destek olan başta Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) olmak üzere, Bodrum Belediyemize ve Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubemize teşekkür ederim.” dedi. Açılış kokteylinin 10 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşeceğini hatırlatan Kocadon, tüm Bodrum severleri standa davet ettiğini belirtti.


8 Firma Bodrum Standında

Bodrum Ticaret Odası tarafından, “Ege Yat, Roda Yat, Ada Yat, Riva Yat, Ark Yat, Kobra Yat, Salmakis Yatçılık ve Tiger Yachts” firmalarının Bodrum standında yer alacağı bildirilirken bu sene 1. Holde yer alarak fuardan daha çok verim alınmasının hedeflendiği açıklandı.


Roda Yat firması 15 m’lik lobster tarzı Perla 48 isimli yatı ile, Tiger Yachts firması ise 9 m’lik Anatolia isimli özgün teknesi ile fuara katılacak. Stand açacak diğer 6 firma ise yat imalat, bakım-onarım, charter gibi konularda Bodrumu temsil edecek.