• 14.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 23 Şubat-3 Mart 2019
Kalan Süre

Basın Bültenleri

Milyon dolarlık tekneler karaya çıkıyor

1/31/2014
CNR Avrasya Boat Show, 1 milyar dolarlık iş hacmi hedefiyle açılıyor
 
Milyon dolarlık tekneler karaya çıkıyor
 
CNR Holding tarafından, DENTUR desteğinde düzenlenen CNR Avrasya Boat Show’da milyon dolarlık tekneler sergilenecek.
 
CNR Avrasya Boat Show’a 400 firma 1.000’e yakın marka ile katılacak. Fuarda 
1 milyar dolarlık iş hacmi hedefleniyor.
 
Karada yapılan dünyanın ikinci en büyük tekne ve yat fuarı olan “CNR Avrasya Boat Show- Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı” 15 Şubat 2014 tarihinde kapılarını açacak. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) desteğinde düzenlenen dev organizasyon, 100 bin ziyaretçi hedefiyle açılacak.
 
Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO), Uluslararası Deniz Endüstrisi Birliği (ICOMIA), Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Deniz Ticaret Odası ve KOSGEB’in de desteklediği fuarın, sektörde 1 milyar dolarlık iş hacmi yaratması bekleniyor. 
 
400 firma, 1.000 marka
AB ülkeleri, BDT Ülkeleri, BAE, İngiltere gibi ülkelerden önemli alıcıların katılacağı Avrasya Boat Show’a 400 firma 1.000' e yakın marka katılacak. 85 bin metrekare alanda düzenlenecek fuar, 23 Şubat 2014 tarihine kadar açık kalacak. Fuarda mega yat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra tekne aksesuarları ve yapım malzemeleri, marina donanımları, su sporları donanımları, deniz giyim ve aksesuarları gibi ürünler sergilenecek. 
 
İngiltere, Fransa, İtalya, ABD, Yunanistan, BAE, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Çin, Bulgaristan, Seyşeller Cumhuriyeti’nden de çok sayıda yabancı firmanın katılım göstereceği organizasyonda yer alan markalardan bazıları ise şöyle: 
 
“Fairline, Princess, Beneteau, Jeanneau, Dufour, Azimut, Azuree, Hanse, Sense, Euphoria, Bavaria, Nautique, Numarine, Yamaha, Mercury, Honda, Suzuki, Volvo, Raymarine, Majesty, Larson, Stingray, Striper, Parker, Bayliner, Greenline, Sealine, Moody, Northstar, Pirelli, Evinrude, Sea-Doo Spark, MAN, Absolute, Atlantis, BWA, Chris Craft, Cobalt, Monterey, Tahoe, Sun Tracker, Moomba, Sarissa, Maco, Four Winns, Sea Ray, Cranchi, Crownline, Quicksilver, Glastron, Perkins, Finnmaster, Yuka, Sacs, Rhea Trawler, San Boat, Safter, Barracoda.