• 16.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 19-27 Şubat 2022
Kalan Süre

Haberler

CNR Avrasya Boat Show 19 Şubat’ta açılıyor

Dünyanın en büyük iki fuarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’un, Türk denizcilik sektörünün gelişmesine ve ticaretine verdiği destek 2021 yılında da devam edecek.

 

Türk fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding ve denizcilik sektörümüzün en prestijli sivil toplum kuruluşu YATED (Yat ve Tekne Endüstri Derneği) iş birliğinde düzenlenecek olan fuar, 19-27  Şubat 2022 tarihleri arasında, her zamanki adresi  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. CNR Avrasya Boat Show, Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği sağlık önlemleri eşliğinde hayata geçirilecek. 

 

Yeni normale dönüş kriterleri kapsamında düzenlenecek olan fuarda daha şimdiden, katılımcı ve ziyaretçilerin güvenlik ve sağlığı için sosyal mesafe düzenlemesinden yoğunluk kontrolüne, HES uygulaması, hijyen malzemeleri dağıtımı ve maske temininden giriş güvenliğine kadar gerekli olan tüm düzenlemeler tamamlandı.  

 

Fuar organizasyonları için alınması gereken tedbirler CNR Avrasya Boat Show’da fazlasıyla yerine getirildi. Fuar ziyaretçileri bu sayede, İstanbul Fuar Merkezi’nin tamamen güvenli ve hijyenik ortamında, istedikleri deniz aracını inceleme fırsatı bulabilecekler.