• 14.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 23 Şubat-3 Mart 2019
Kalan Süre

23 Şubat'ta rüzgar sizinle olsun


Denizcilik sektörünün dünyadaki en büyük ikinci fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, ondördücüsüne çok renkli bir şekilde hazırlanıyor. 23 Şubat - 3 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleşecek fuar, deniz tutkunlarını mavi bir seyahate çıkarmaya hazırlanıyor.
 
Dünyanın dört bir yanından ciddi alıcıları ağırlayacak olan CNR Avrasya Boat Show'un 85 bin metrekarelik fuar alanında, üstün performanslı, şık dekorasyonlu 400'den fazla dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markasını bir araya getirirken, ithal ve yerli üretim megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.
 
 
Ürün çeşitliliği ve organizasyonları ile ilgi çeken CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ile hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak.
 
Deniz severlerin en küçük teknelerden megayatlara ve amatör denizcilik ürünlerine kadar her tip denizcilik malzemesi ile buluşmasını sağlayacak CNR Avrasya Boat Show, her yaş grubuna hitap eden etkinlikleriyle ziyaretçilerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.