• 14.Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı
  • 23 Şubat-3 Mart 2019
Kalan Süre

CNR Avrasya Boat Show'a aldığınız her bilet, daha temiz daha mavi denizler için bir katkı oldu


CNR Avrasya Boat Show'a aldığınız her bilet, gelecekte daha temiz daha mavi denizler için bir katkı oldu

 

Fuar bilet satışlarından elde edilen gelirlerin bir bölümü, Türkiye’de kıyı ve denizlerin korunmasını ulusal bir öncelik haline getirmek ve gelecek nesillere temiz denizlerin kucakladığı yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla kurulan Deniz Temiz Derneği’ne (TURMEPA) bağışlandı.

 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KOSGEB ve İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından desteklendi.

 

Dünya denizcilik sektöründe, Türkiye’nin en büyük uluslararası gücü olarak adından söz ettiren CNR Avrasya Boat Show, bu yıl hem ziyaretçi hem de satış rekorlarıyla kapandı.

 

Bir hafta boyunca denize gönül verenlere görsel bir şov sunulan fuarda, Ayhan Sicimoğlu'ndan Sunay Akına'a; deniz, kadın ve süper yat panellerinden, sualtı fotoğrafçılığına kadar birbirinden renkli etkinlikler, ilgiyle takip edildi.

 

Dünya turu yapan ilk Türk Sadun Boro anıldı

 

Ayrıca, Doğu Akdeniz Seyri, Bir Sancaktan Bir İskeleden, Türkiye Yat Kaptanları ve Yatçılıkta Sigorta Kavramı gibi birçok seminerin de yer alacağı CNR Avrasya Boat Show’da teknesiyle dünya turu yapan ilk Türk olan Sadun Boro’yu anma etkinliği de düzenlendi.